Oda vel Banga

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 357
Wyświetlony: 85
Dodane 2019-01-31 19:38:16
Wygasa: 2019-08-02 18:26:00
Opis:

Opis

Oda. Sunia trafiła do schroniska po śmierci opiekuna. Numer: 1142/17 Płeć: suka Wielkość: duża Wiek: ok. 4 lata Rasa: mieszaniec / (mix) Data Przyjęcia: 2017.12.29 Przebywa w: kwarantanna OPIS: Lipiec 2018 Sunia wróciła z adopcji. Oda ma tak ogromne braki socjalizacyjne. W kwietniu prosto ze schroniska Oda pojechała do domu, pierwsze tygodnie były trudne, opiekunowie po konsultacji z behawiorystą podjęli pracę nad sunią, jednak sytuacja w jakiej znalazła się Oda przerastała ją, reagowała agresywnie, była nieprzewidywalna. Oda nie radzi sobie z bodźcami miasta, nie zna tramwaju, autobusu, samochodu, ulicznych odgłosów, jadących rowerów, deskorolek - są to dla niej ogromne potwory, niestety w konfrontacji z nimi reaguje agresywnie, jest duża i silna, opiekunowie nie byli w stanie zapanować nad nią i wyeliminować z jej życia bodźców generujących zachowania negatywne.
Doszliśmy do momentu w którym spacery Ody i ludzi było jednym wielkim stresem, po wielu rozmowach rodzina Ody podjęła decyzję o umieszczeniu jej w hotelu pod okiem behawiorysty, opłacili dwumiesięczny pobyt suni licząc, że sunia się ustabilizuje. Niestety Oda nie może wrócić do domu, zostaje z nami szukamy jej nowego domu, to będzie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Na dziś wiemy, że Oda może zamieszkać w domku jednorodzinnym, w spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Jazdy samochodem się uczymy i idzie nam coraz lepiej. Oda w domu nie niszczy, nie brudzi, uwielbia obecność człowieka, lubi być w centrum uwagi .
W hotelu pod okiem Moniki na prostą Odzie pomaga wychodzić druga suczka Maszą. Oda jest pozytywna do innych psów, w domu mieszkała ze szczurami. Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu suni. Znajdziemy jej najlepszy dom na świecie. Oda (1142/17) jest w schronisku od 29 grudnia 2017. Ma około 4 lata. Trafiła do schroniska po śmierci opiekuna. Jest bardzo przestraszona i zestresowana. Kolczatka została zdjęta po przybyciu do schroniska. Oda trafiła do schroniska po śmierci opiekuna. Ma 4 lata. W dniu przyjęcia była bardzo zestresowana, nie umiała odnaleźć się w nowej sytuacji. Pierwsze dni w boksie spędziła w budzie, przerażona, nie szukała kontaktu człowiekiem, była wycofana. Po kilku próbach, pozwoliła sobie założyć obrożę, za drobna smaczkową opłatą i powędrowała na wybieg. W pierwszej chwili jest dość obserwująca, nieufna, bardzo ostrożnie podchodzi do nowo poznanych ludzi, boi się gwałtownych ruchów - w naszej ocenie była bita. Oda niewiele umie, ale lubi jeść więc start do pracy mamy. Nie umie się bawić, ale zachęcona podejmuje wyzwanie. Cudny widok jak pędzi z radością, choć piłki nie przyniesie. Jak zaufa lubi się przytulać. Stosunek do innych psów nieznany, do kotów nieznany. Szukamy dla niej domu mającego minimalne doświadczenie z psami, lubiącego duże psy - bo Oda to duża i silna sunia.
Informacje dodatkowe:

Informacje dodatkowe

Prywatnie czy jako firma Osoba prywatna

Najczęściej odwiedzane

Szukaj na petanimals lokalnie