Darmowe ogłoszenia w kategorii zwierząt z całej Polski.

Ogłoszeń jest wiele, ale dla nas najważniejsze są zwierzęta

53..........pokaż

Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie

Piękna Hela

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 377
Wyświetlony: 41
Wygasa: 2019-03-04 09:31:00
Opis:

Opis

Hela ma około roku (ur. marzec 2017r.). Koteczka trafiła do Przytuliska, następnie do domu tymczasowego. Hela musi nauczyć się jak wygląda życie z człowiekiem, poznać jak miłe może być głaskanie i przytulanie. Kiedy będzie gotowa na poszukiwanie domku - damy znać ;) 

Przytulsiko Znajdki k.Radzymina tel. 535 963 521

Aktualizacja 27.11.2018r.

Hela spędziła w domu tymczasowym kilka miesięcy. Zmieniła się, z kotki bojącej się nawet samego widoku człowieka, uciekającej gdzie się da aby tylko człowiek jej nie wiedział w kotkę która już się nie boi kiedy widzi nowych ludzi, a nawet zerka z zaciekawieniem. Hela je przy swojej tymczasowej opiekunce, czasem zdarzy jej się zjeść z ręki a nawet pozowali się troszkę pomiziać, choć są to wyjątkowe chwile. Nadszedł czas aby zacząć jej szukać domu stałego.

Hela potrzebuje opiekunów z doświadczeniem i cierpliwością. W domu powinien być już jakiś kot/koty aby mogła lepiej się zaaklimatyzować. Hela bardzo lubi inne koty, opiekuje się maluszkami i wtula się w dorosłe koty. Potencjalny opiekun musi mieć świadomość, że adopcja kotki nie będzie łatwa, Hela na pewno będzie potrzebowała dużo czasu aby poczuć się pewnie w nowym miejscu, możliwe że jeszcze długo nie będzie kotem miziakiem lub w ogóle to nie nastąpi. Ale mimo wszystko, może ktoś chciałby otworzyć swoje serce na tą wspaniałą istotkę? 

Wymagania adopcyjne: 
wizyta przed adopcyjna
podpisanie umowy adopcyjnej
osiatkowany balkon i okna, zabezpieczone okna uchylne
Adopcja tylko do domu niewychodzącego.

Informacje dodatkowe:
Komentarze

Komentarze